Vizyonumuz ve Misyonumuz

FAMETAL YAPI Alüminyum ve Cephe Sistemleri

Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiç şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta, kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 

Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur.

FAMETAL YAPI CEPHE SİSTEMLERİ Kentli yaşamın gerektirdiği kalite ve estetiği göz önünde bulundurarak ticaret ve alışveriş merkezleri, eğitim binaları, fabrika yönetim binaları, tatil köyleri, oteller, site ve apartman gibi toplu yaşamın oluşturduğu yerlerde binaların DIŞ CEPHE kaplamasını üstlendi. Gelecek nesillerin mirası için çalışmaları sırasında en ileri teknolojiyi kullanan FAMETAL YAPI ALUMİNYUM ve CEPHE SİSTEMLERİ beğenilerin ve gereksinimlerin sürekli değiştiği çağımıza uygun bilinç ve geliştiren teknoloji ile eş zamanda ilerliyor.

Dış cephe giydirmelerindeki tüm yenilikleri takip eden FAMETAL YAPI ALUMİNYUM ve CEPHE SİSTEMLERİ zamanın gücünü kullanmayı bilen, düşünen, yaratan, insan emeğiyle kaliteyi sunan, geçmişten aldığı güçle geleceğe bakmaktadır. Şirket misyonumuz gereği, kayıtsız müşteri memnuniyeti baz alındığından; gerek optimum çözümler sunan profil dizaynlarımızla, gerek montaj kolaylığı sağlayan detaylarımızla, gerekse malzeme kalite ve tedarik hızıyla ayrıcalıklı hizmet vermeyi ilke olarak benimsenmiştir.
 


DİĞER SAYFALAR