Hakkımızda

FAMETAL YAPI Alüminyum ve Cephe Sistemleri

KURUMSAL

Firmamız DOKUZ EYLÜL Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunlarından, Alüminyum Giydirme Cephe sektöründe 20 yıllık tecrübesi ile Mimar FATİH DEMİRTOP tarafından kurulmuştur.

Özel sektörde uzun tecrübesinin ardından alüminyum kapı/pencere ve giydirme cephe sistemleri alanında faaliyet gösteren bir atölye açmasıyla firmamız 2004'te sektördeki yerini almıştır.

Yıllar içinde büyüme gösteren firmamız, artan talebe cevap verebilmek için bugün de hizmet verdiği İzmir Karabağlar’da bulunan üretim tesisini kendi sermayesi ile kurmuş  ve ülkemiz genelinde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. 

2009 yılında makine parkurumuz son sistem ve yüksek teknoloji CNC makineler ile yenilenmiştir. Aynı yıl içinde kurumsallaşma çalışmalarımız büyük ivme kazanmış ve FAMETAL YAPI AİLESİ olarak yurt içi ve yurt dışı büyük projelere imza atılmıştır.

Fametal Yapı Ailesi olarak halen Özel Uygulama Projelerinin yanı sıra Silikon Cephe ( Cam Cama Cephe ) Sistemleri, Kompozit Panel Sistemleri, Transparan Cephe Sistemleri, Alüminyum Doğrama Sistemleri, Motorlu Giyotin Camlama Sistemleri alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

FAMETAL YAPI AİLESİ OLARAK

Alüminyum Cephe  Giydirme Sistemleri, Kompozit Panel Sistemleri, Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri, Skylight Cephe Sistemleri, Transparan Cephe Sistemleri, Terra Cotta, Kompakt Laminant, Giyotin Camlama ve tente sistemleri alanında 2004'ten bu yana faaliyet göstermekteyiz.

ALÜMİNYUM UYGULAMALARIMIZ


DİĞER SAYFALAR